Ворота в'їздні

Відкатні в'їзні ворота

Привід, встановлений в стовпчику — безпека, зручність та естетика

Розміщення автомата в сталевому стовпчику воріт є єдиним таким рішенням на ринку.

Замість автоматики, яка встановлюється зовні, та часто може стати легкою здобиччю злодіїв, або також псує зовнішній вигляд огорожі, варто замовити ворота з вбудованим приводом.

Стовпчик оберігає механізм від впливу навколишнього середовища.

У разі відсутності електроживлення, автомат можна легко розблокувати і відкрити ворота вручну.

Характеристики:

Характеристики:

  • відкатні ворота є самонесучою конструкцією, несучий елемент встановлюється на фундаменті та кріпиться за допомогою фундаментних болтів
  • стулка воріт рухається на відстані кількох сантиметрів від землі, тому нічим не блокується
  • в залежності від зразка, заповнення стулки виконано зі сталевих профілів або прутів
  • несуча рейка 95×85 мм кріпиться до стулки воріт. Рейка виконана в безвідходній технології з оцинкованого металу — це унікальний процес виробництва одного з ключових елементів воріт
  • гарантує безаварійну, плавну і тиху роботу воріт
  • роликова каретка в рейці — 95х85 [мм]
  • монтаж воріт може бути здійснений на двох або трьох фундаментних анкерних болтах
МІЦНІСТЬ НА ДОВГІ РОКИ

МІЦНІСТЬ НА ДОВГІ РОКИ

Всі елементи огорож піддаються найкращим методам антикорозійного захисту в формі цинкування та порошкового фарбування. Шар цинку, що отримується в процесі занурення конструкції в розчин рідкого цинку, протягом багатьох десятиліть захищає елементи огорож від корозії.

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ

Оцинкування є економічно вигідною технологією, як на етапі виробництва, так і під час експлуатації. Оцинковані огорожі не потребують консервації поверхні протягом багатьох років. У період експлуатації не треба піклуватися про захист елементів за допомогою дорогих засобів, що є необхідністю в разі традиційних огорож. Оцинкована сталь може бути перероблена без забруднення навколишнього середовищаі це не обтяжує його.

ПОДВІЙНИЙ ЗАХИСТ

ПОДВІЙНИЙ ЗАХИСТ

Комбінація властивостей цинкового та лакофарбового покриття в значній мірі дозволяє продовжити термін експлуатації огорожі. Завжди, незалежно від атмосферних впливів, ми можемо бути впевнені, що огорожі матимуть красивий вигляд. Користування палітрою кольорів RAL дає можливість підібрати відповідного кольору поліестрового захисного покриття.

ПЕРЕВІРЕНІ ПРИ БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ

ПЕРЕВІРЕНІ ПРИ БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ

Процес цинкування відповідає європейській нормі PN-EN ISO 1461. Це забезпечує відповідну якість продуктів, що піддаються гарячому цинкуванню. Цинкове покриття є стійким до температур і до ультрафіолетового випромінювання, а завдяки цим властивостям забезпечує оптимальний антикорозійний захист сталевих поверхонь.

Сортування:
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж

Відкатні ворота WISNIOWSKI

AW.10.228 з просвітом
Купити

1 грн.

Новинки

Відкатні ворота WISNIOWSKI

AW.10.228 без просвіту
Купити

1 грн.

Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж

Відкатні в'їзні ворота в Хмельницькому

 

Перше враження від приватного будинку — це в'їзні ворота у двір. Вони повинні формувати єдиний простір разом із загальним ансамблем будівель і огорожі. Дизайн воріт створює імідж власника дому, формує думку сусідів, гостей і перехожих. Крім цього, ворота — перша перешкода на шляху зловмисників. Традиційні розпашні конструкції поступово відходять у минуле. Необхідність виходити з машини кожного разу, виїжджаючи або ж в'їжджаючи у двір, здатна зіпсувати настрій господарю у похмуру погоду. Гарне рішення цієї проблеми — купівля відкатних воріт. Сучасні технології в поєднанні з індивідуальним дизайном здатні принести комфорт у ваше повсякденне життя. Відкатні ворота для приватного будинку — це не тільки престижно, це ще й дуже зручно. У поєднанні з автоматикою і електронним ключем таке рішення гарантує ваш комфорт і безпеку у власному дворі.

 

Особливості конструкції відкатних воріт

 

Система воріт складається з рами, роликів та полотна. Конструкція не займає багато місця у відкритому стані. Полотно відсувається убік, ховаючись за парканом. Надійні та якісні деталі забезпечують тривалу і безпроблемну роботу системи. Дизайн полотна залежить від побажань замовника. Різноманіття відтінків згідно палітри кольорів RAL задовольнить смаки найвимогливішого естета. Конструкція проектується, зварюється і монтується фахівцями згідно індивідуальних побажань клієнта. У комплекті з воротами можлива установка хвіртки: врізної або такої, що розташована окремо. На ній кріплять домофон і відеокамеру для додаткового контролю. Електропривод на зсувних воротах працює від пульта дистанційного керування. Його комплектують антиблокувальною системою, яка забезпечує легке відкриття у разі відключення електроенергії. Можливий також тимчасовий перехід на ручне управління. Фахівці салону AmbassaDoor встановлять усе необхідне обладнання і проведуть повний інструктаж з технічного обслуговування системи.

 

Купити відкатні ворота в Хмельницькому

 

 

Замовляючи ворота, важливо вибрати виконавця, який якісно і за короткий термін завершить усі необхідні роботи. Салон AmbassaDoor працює у цій сфері з 2004 року. Ми встановили сотні в'їзних воріт у Хмельницькому та області. Наші фахівці виїжджають до клієнта для зняття замірів, а після узгодження замовлення зварюють і монтують конструкцію на місці постійного використання. Крім цього, ми займається установкою і технічним обслуговуванням автоматичних систем відкриття воріт. Розрахунок вартості кожного проекту обговорюється індивідуально, так як кошторис залежить від багатьох параметрів: матеріалу рами і полотна, якості механічних деталей, наявності двигуна і електронного замка. Звертайтеся до нашого салону за телефоном +38 (067) 55 00 505, залишайте свої дані у формі замовлення на сайті (розділ «Контакти») або приходьте до салону AmbassaDoor, що знаходиться за адресою вул. Зарічанська, 57/1. Ми із задоволенням втілимо в життя будь-який ваш проект!