Сходи NOVA DE LUCCI

Сортування:

Дерев'яні сходи для вашого приватного будинку

Дерев'яні сходи в приватному будинку - це один з найпопулярніших трендів, який залишається актуальним протягом багатьох років. При зведенні двоповерхового або більшого будинку, власникам доводиться замислюватися про практичне і раціональне облаштування сходів. Наш фірмовий салон працює з 2004 року і надає можливість вибрати будь-який варіант дерев'яних сходів для будинку, незалежно від розмірів приміщення і висоти стель.

Конструктивні особливості сходів з натурального матеріалу Nova de Lucci

Гарні сходи в будинку - це запорука зручності переміщення і основний декоративний елемент, який доповнює інтер'єрний дизайн кімнати. Здебільшого для цього вибирають саме натуральний матеріал. Сьогодні ми пропонуємо підібрати не тільки загальний колірний фон, але і фактуру матеріалу сходів, їх стиль. Стереотип про те, що дерево може бути виконано тільки в традиційному стилі - вже не є актуальнимі і бренд Nova de Lucci довів це. Сучасні рішення дозволяють додати сходам з цього матеріалу елементи стилю лофт або модерн.

Наша компанія займається всім спектром робіт по сходах Nova de Lucci, починаючи від замірів і вибору оптимального типу конструкції. Професійна команда має широкий досвід роботи і облаштування елементів для приміщень різної площі. Встановлені ​​сходи на другий поверх в маленькому будинку або великому котеджі не відрізнятимуться за стилістикою, а усі габарити будуть створювати необхідний вільний простір.

Для роботи вибирається тільки сухе дерево (найчастіше - це соснові породи). Для обробки використовують не тільки сучасні інструменти і верстати, а й спеціальні рідкі матеріали, що захищають дерево від вигорання, від старіння і від механічного постійного впливу. Загальний термін гарантії на всю придбану конструкцію в нашому салоні може становити до 30 або більше років. Після тривалого періоду використання її зовнішній вигляд залишається незмінним, а максимальне навантаження перевищує одну тонну. Конструкція сходів може включати в себе також і металеві елементи (наприклад, поручні).

На вибір доступні не тільки масивні конструкції, але і невеликі сходинки без опорних поручнів. Ви самостійно обираєте для себе форму, тип балясин, поручні, сходи і надступені. Вони виконуються в стилі модерн, класика, лофт та інші.

Особливості співпраці з нашої компанії

На сходи в будинок ціна від нашого салону максимально доступна за рахунок прямого співробітництва з провідними міжнародними постачальниками матеріалів і заготовок. Крім описаних вище сходів, у нас ви можете недорого купити двері міжкімнатні (двері корфад або інших марок). Майстри здійснюють підготовчі роботи, монтаж, виконання замірів та прибирання приміщення після виконаної установки. У роботу беруться замовлення навіть нестандартних, не типових розмірів.

Чому вигідно співпрацювати з нашим салоном:

  • Можливість облаштування комерційного або житлового приміщення унікальними дизайнерськими елементами.
  • Краща ціна на конструкції, двері, вікна і ворота.
  • Наявність в штаті кваліфікованих майстрів, дизайнерів, архітекторів.

Зв'яжіться з менеджером для уточнення інформації та консультації.