Вікна

Вікна

Хороші теплозберігаючі властивості. Пластикові вікна дуже герметичні, не випускають тепле повітря з приміщення і не пропускають із вулиці холодне. Підтримувати в будинку або офісі комфортну температуру простіше, витрати на опалення нижчі.

Висока звукоізоляція. Встановивши металопластикові вікна ви збережете в квартирі тишу, навіть якщо будинок розташований в шумному районі.

Привабливий зовнішній вигляд. Для виготовлення вікон використовується ламінований профіль різних кольорів. Завдяки ламінації і використанню інших декоративних елементів можна підібрати зовнішній вигляд вікна до будь-якого інтер'єру.

Довговічність. Якість профілю — запорука довгого терміну служби вікон. Протягом десятків років вікна зберігають первинний зовнішній вигляд і функціональність.

Екологічність. Вони безпечні для здоров'я людей і тварин. Не шкодять і навколишньому середовищу. У виробництві профілю використовується високоякісні матеріали, які відповідають європейським і українським санітарним нормам.

Металопластикові вікна

Металопластикові вікна

Попит на металопластикові вікна щорічно збільшується на 3-4%. Їх встановлюють як в новобудовах, так і в будівлях старого типу. Вони дуже добре підходять для скління будинків, квартир, офісних та промислових приміщень.

Основні перевагі пластикових вікон наступні:

 1. Доступна ціна. Конструкції з полівінілхлориду коштують в 3-4 рази дешевше, ніж дерев’яні або алюмінієві.
 2. Довговічність. Віконні системи з пластику стійкі до зовнішніх впливів (УФ-випромінювання, температурних перепадів).
 3. Енергоефективність. Завдяки теплим стеклопакетам і багатокамерності виробникам вдалося досягти високих теплозахисних властивостей.
 4. Відмінна звукоізоляція. Наявність декількох контурів ущільнення заважає проникненню шуму.
 5. Широкий вибір декоративних покриттів і форм (прямокутних, стрілчастих, арочних тощо), Що дозволяє підібрати оптимальне рішення.
Дерев'яні вікна

Дерев'яні вікна

Дерев’яні вікна завжди в тренді. Вони гармонійно підходять для будь-якого дизайнерського рішення фасаду будинку чи інтер’єру кімнат. Окрім того, це завжди натуральні, екологічні конструкції, які радуватимуть господарів своєю елегантністю та привабливим виглядом.

Сучасні технології дозволяють виготовляти вікна, які володіють відмінними технічними характеристиками. Адже високі показники теплоізоляції та звукоізоляції дозволять економити на опалені та забезпечуватимуть спокоєм та затишком. Для того, що вікна виконували належно свої функції слід підібрати правильно їх комплектуючі. Велику роль в теплозбережнні відіграє склопакет. Адже він займає 80% площі всієї віконної конструкції.

Алюмінієві вікна

Алюмінієві вікна

Алюмінієві профілі легкі та міцні, що дозволяє виготовляти конструкції великих розмірів. Це значно збільшує світловий отвір також за рахунок меншого розміру профілю в порівнянні з металопластиковим.

Алюмінієві вікна мають високу стійкість до температурних режимів. Вони зберігають всі свої властивості та характеристики при температурі від -80 ℃ до +100 ℃. При такій температурі вікна не втрачають свої геометричні розміри. Це дозволяє встановлювати алюмінієві вікна, практично, в будь-якій кліматичній зоні.

ГЕРМЕТИЧНІ

ГЕРМЕТИЧНІ

Завдяки спеціальним системам ущільнення ми гарантуємо високу ступінь герметичності вікон. У разі систем без мікровентиляції ми використовуємо вентиляційні клапани, що забезпечують нормальну інфільтрацію повітря в приміщенні. Завдяки такому рішенню не допускається появи вологості в приміщеннях.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ

ФУНКЦІОНАЛЬНІ

Технологічні параметри використовуваних матеріалів дають можливість виконання навіть найбільш незвичних форм вікон, виготовлених на основі систем профілів з терморозривом та без терморозриву. Фурнітура для вікон підбирається відповідно до розміру та ваги вікна. Це забезпечує його безперебійну роботу і, отже, високий комфорт експлуатації вікон

УНІВЕРСАЛЬНІ

УНІВЕРСАЛЬНІ

Вікна Ambassadoor можуть застосовуватися на всіх типах об'єктів. Це багато варіантів вікон, глухих вікон та з можливістю відривання. Багато варіантів виготовлення дозволяє індивідуально сформувати форму фасаду будівлі. Ми можемо визначити, чи повинні вікна бути стриманими або невидимими зовні, або вони повинні мати особливі форми.

БЕЗПЕЧНІ

БЕЗПЕЧНІ

Вікна Ambassadoor адаптовані до вимог будівельного законодавства, завдяки чому їх використання є цілком безпечним. Конструкція стулки разом з арматурою дає можливість повністю регулювати відкривання і одночасно забезпечує безпечне використання вікна.

Сортування:

Дерев'яні і пластикові вікна в Хмельницькому

 

Тенденції ринку віконних профілів спрямовані на підвищення енергоефективності. Новітні інженерні рішення (додаткові повітряні камери, ущільнювачі, подвійні і потрійні склопакети, якісна фурнітура) дозволяють заощадити витрати ресурсів на опалення та кондиціонування приміщень. Найбільш поширеними на сьогоднішній день є 2 типи віконних профілів: металопластикові та дерев'яні. Вибір вікон в квартиру або в будинок залежить від індивідуальних бажань клієнта. Салон AmbassaDoor пропонує комплексне обслуговування — від зняття замірів до установки — при будь-якому прийнятому вами рішенні.

 

Металопластикові вікна

 

ПВХ вікна з армованим металевим профілем (в народі «пластикові вікна») не потребують ні фарбування, ні будь-якого іншого додаткового догляду. Особливості конструкції і монтажу дозволяють створювати віконниці різної форми та розміру. Класичний білий колір потроху відходить у минуле. Зараз серед замовників користуються популярністю рами, оформлені під дерево у відтінках згідно карти RAL. Таке рішення дозволяє органічно доповнити зовнішній і внутрішній дизайн квартири або будинку. Фактура дерева гармонійно поєднується з паркетом, меблями та іншими елементами декору приміщень, а якісний пластик проявляє високу стійкість до негативного впливу зовнішнього середовища. Він не розтріскується від зміни температур, забезпечує високу шумоізоляцію приміщення, а його колір не втрачає інтенсивності навіть під прямими сонячними променями, на південній стороні будинку.

 

Дерев'яні вікна для квартири або будинку

 

Сучасні технології дозволяють створювати дерев'яні євровікна, які за характеристиками не поступаються пластиковим. Завдяки спеціальній обробці деревини вони не розбухають під впливом вологи, не розтріскуються при висиханні і не формують щілин, крізь які в ваш будинок міг би проникнути протяг. Євровікна досить щільно прилягають до рами і створюють хорошу звукоізоляцію. У виробництві дерев'яного профілю використовується клеєний тришаровий або чотирьохшаровий брус з твердих порід деревини. Він не деформується під час використання і не допускає усадки. Сучасна фурнітура дозволяє відкривати віконниці під різним кутом нахилу, забезпечуючи вентиляцію відповідно до погоди на вулиці. Дубовий профіль найбільш міцний і довговічний. У нього гарний малюнок деревини, і саме дуб найкраще протистоїть агресивному впливу зовнішнього середовища.

 

Ціна на встановлення вікон залежить від комплектуючих:

 

 • виду профілю;

 • характеристик склопакета;

 • підвіконь;

 • водовідливів;

 • відкосів;

 • протимоскітних сіток.

Фахівці компанії AmbassaDoor проведуть повний цикл робіт по монтажу вікон у вашій квартирі або будинку. Ми пропонуємо комплексні рішення, при яких колір і стиль профілю буде гармонійно поєднуватися зі сходами, підлогою або ж будь-якими іншими елементами дизайну. Приходьте до нас у салон, ми завжди раді новим клієнтам!