Гардероб

Сортування:

Гардеробні шафи від салону AmbassaDoor

 

Місткий гардероб у квартирі поступово стає неодмінним атрибутом сучасного комфортного житла. Погодьтесь, досить незручно зберігати костюми, взуття, сумки та інші предмети одягу в маленьких платтяних шафах і комодах: це обмежує доступ до речей і захаращує простір житлових кімнат. Саме тому багатофункціональні і ретельно продумані гардеробні завойовують все більшу популярність. Кожна окрема шафа і кожна полиця мають бути організовані максимально ергономічно. Гардероб часто поєднують з примірочною, розміщуючи там велике дзеркало і м'який пуф. У такій кімнаті від сторонніх очей разом із одягом та взуттям можна приховати величезний відпускний чемодан, туристичний рюкзак, прасувальну дошку, пилосос і багато інших речей. Співробітники салону AmbassaDoor допоможуть вам з вибором якісних, зручних і красивих меблів для гардеробу. Всі ваші речі з легкістю помістяться у наші меблі!

 

Як облаштувати гардеробну кімнату?

 

Простір гардеробної кімнати для зручного використання поділяють на три умовних частини: верхню, середню та нижню.

Верхня зона призначена для зберігання речей, які використовуються господарями досить рідко. Наприклад, для валіз, туристичного спорядження, несезонного одягу, головних уборів. Ці речі, як правило, укладають в коробки, а потім акуратно розміщують на полицях.

Середня зона кімнати використовується практично постійно. Тут встановлюють штанги з вішалками і полиці з ящиками для одягу та аксесуарів. Сучасні виробники пропонують безліч рішень, які дозволяють оптимізувати простір гардеробу: спеціальні секції для штанів, краваток, суконь, шарфиків, ременів та іншого.

Нижня зона, аналогічно верхній, призначена для зберігання речей, що використовуються нечасто, а також для взуття. Звісно, найоптимальніший варіант - розташувати взуття в окремих гардеробних шафах. Там легше створити оптимальні умови для тривалого перебування натуральної шкіри. Крім цього, запах взуттєвих кремів не буде поширюватися по усьому приміщенню. Однак, зберігання взуття у нижній частині невеликого гардероба через брак простору - досить поширене явище. Рекомендується використовувати для цього окремі коробки або меблеві ящики.

 

Збираєтеся купити меблі у гардероб? Завітайте до салону AmbassaDoor!

 

Чому придбати гардеробні меблі від салону AmbassaDoor вигідно і престижно? Інтернет-магазин нашої компанії пропонує готові гардеробні шафи в широкому асортименті, а також приймає індивідуальні замовлення на виготовлення меблів. Вся продукція компанії має відмінну якість, що відповідає світовим стандартам. При виробництві використовуються матеріали високої міцності. Процес виготовлення меблів ретельно контролюється на кожному етапі. Гардеробні шафи від салону AmbassaDoor відповідають усім необхідним нормам і стандартам якості. Крім цього, ми проводимо монтаж і встановлення меблів на місці їх постійного використання. Гардеробна кімната від нашої компанії надійна, довговічна, містка, а ще вона має ексклюзивний дизайн і прекрасний зовнішній вигляд.

 

 

При індивідуальній заявці на гардеробні шафи та інші меблі (наприклад, для затишної спальні) наші фахівці складають кошторис з урахуванням усіх побажань клієнта. У документації зазначаються розміри, форма, колір, матеріал, фурнітура, особливості конструкції (наприклад, наявність секції для прасувальної дошки) та інше. Зробивши всього один дзвінок у салон AmbassaDoor, ви позбавите себе від виснажливого пошуку необхідних меблів і заощадите час на шляху до гардеробної кімнати своєї мрії! Телефонуйте нам просто зараз!