Вхідні двері

Вхідні двері

Вхідні двері — це символ захищеності і безпеки. Міцні та надійні, вони не тільки охороняють ваш будинок від зловмисників, вони ще й першими зустрічають гостей. Для будь-якої людини важливо, яке враження вона справляє на інших. І коли до нас приходять гості, ми приймаємо їх на порозі власного дому з почуттям гордості, адже наш дім — це наш маленький світ, облаштований згідно з внутрішніми бажаннями і мотивами. Так давайте ж прикрасимо цей світ справжнім витвором мистецтва — вхідними дверима від салону AmbassaDoor. Найкращі матеріали, деревина рідкісних порід, різьба і ковані елементи у поєднанні з надійними броньованими листами — це запорука безпеки для вас і вашої родини у будь-який час дня і ночі.

Вхідні двері Conex

Вхідні двері Conex

Вхідні двері Conex є ідеальним рішенням для тих, хто цінує оригінальність і нескінченні можливості у виборі рішень, з урахуванням власного бачення будинку. Двері Conex гарантують свободу у створенні і індивідуальної, унікальної моделі.

Вся поверхня дверного полотна, від як зовні, так і всередині, покрита алюмінієвими листами найвищої якості.
Поверхня полотна лицюється з поверхнею дверної коробки, створюючи двосторонню узгоджену, елегантну поверхню.

Завдяки спеціальному заповненню полотна і високоякісним алюмінієвим профілям, коефіцієнт теплопередачі Ud дверей Conex складає від 0,8 Вт/м2К (для зразкових дверей розміром 1400 х 2500 мм з суцільною панеллю).

 

Вхідні двері WIKED

Вхідні двері WIKED

Приймаючи рішення про покупку дверей WIKED, Ви обираєте оптимальний варіант, який поєднує в собі відмінну теплову продуктивність, захист від шуму і злому з функціональністю і естетикою.

Вхідні двері WIKED із вставними панелями

Чотири варіанти виконання

Дверне полотно будується на основі алюмінієвих профілів різної товщини, що дає можливість вибору рішення з урахуванням індивідуальних потреб житлового будинку.

Двері з серії WIKED вразять усіх, хто буде гостем у вашому домі.
Вони відповідають високим технологічним вимогам, які ставляться до всіх алюмінієвих дверей. Відрізняються високою якістю матеріалів, безпекою і довговічністю.

Завдяки розробці технології вставної панелі в полотні ми отримали спеціальні естетичні ефекти, які дозволяють підкреслити вхід в будинок.

Термопласт

Вхідні двері Термопласт

Термопласт – це зовнішні двері з алюмінію та сталі, які поєднують в собі відмінні технічні параметри та широкі можливості розташування. Колекція включає 39 візерунків з можливістю виготовлення в насичених кольорах RAL, матових структур, декору та деревоподібного облицювання.

Двері Термопласт складаються з алюмінієвої рами з термічним розривом товщиною 77 мм. Полотно виготовлене зі сталевого листа, заповнене пластиною з екструдованого пінопласту та двокамерним склопакетом. Стандартне обладнання включає в себе триточковий автоматичний замок, який завдяки блокуванню в трьох точках гарантує герметичність дверей, забезпечуючи захист від води чи вітру. Високий показник водостійкості дозволяє встановлювати двері Термопласт навіть у місцях, не накритих дахом, і не хвилюватись щодо їх стійкості.

Barański

Вхідні двері Barański

Вхідні двері Barański – це готова, відібрана колекція взірців, що ідеально адаптована до традиційної будівлі. Ви маєте змогу обирати серед багатьох можливостей скління та кольорів, а також серед варіантів одно- і двостулкових дверей.

Стабільні і міцні

Стабільні і міцні

Ambassadoor - це надзвичайно стабільні і стійкі до деформації двері. Всі елементи конструкції і заповнення були розроблені для досягнення найвищих стандартів. Крім того, обладнання було конфігуровано таким чином, щоб забезпечити довговічність, безпеку, одночасно збільшуючи функціональність в умовах навантаження, пов'язаного з щоденним використанням.

Функціональні

Функціональні

Завдяки широкому вибору кольорів, безлічі варіантів застосування та спеціальної конструкції, що дозволяє отримувати різні напрямки відкривання, сталеві суцільні двері — це універсальне рішення. Також є безліч варіантів додаткового оснащення.

Універсальні

Універсальні

Багатоваріантність дозволяє нам адаптувати двері до кожного об'єкта і навіть найбільш екстремальних умов використання. Ми виготовляємо одно- і двостулкові внутрішні та зовнішні двері, автоматичні, розсувні і маятникові двері в будь-якому допущеному розмірі.

Безпечні

Безпечні

Почуття безпеки - це стан впевненості, стабільності, незалежності, захисту і якості життя, тому так багато уваги приділяється безпеці, а наша мета полягає в тому, щоб забезпечити вам і вашій родині спокій. Отже, для виробництва дверей ми використовуємо найякісніші перевірені матеріали і сучасні технології.

Сортування:
Новинки
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж

Вхідні двері Conex

Модель 95 Чорний софттач
Купити

31 000 грн.

Новинки Топ продаж

Вхідні двері Conex

Модель 112 з 3-ма контурами ущільнення
Немає в наявності
Новинки
Новинки
Новинки
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки
Новинки
Новинки
Новинки
Новинки Топ продаж
Новинки
Новинки Топ продаж
Новинки
Новинки
Топ продаж

Вхідні двері Conex

Модель 75 Венге сірий горизонтальний
Купити

29 900 грн.

Топ продаж

Вхідні двері Conex

Модель 86 Сірий металік
Купити

29 900 грн.

Якісні вхідні двері – безпека вашого будинку!

Вхідні двері – перше, на що звертають увагу люди, які приходять до наших будинків. Вони виконують як декоративну, а й захисну функцію. Вхідні двері Хмельницький пропонує Салон Ambassadoor у широкому асортименті за доступною ціною. Розглянемо, які бувають дверні полотна, які функції вони виконують та як правильно вибрати нові двері для свого житлового простору.

Види вхідних дверей

За призначенням всі сучасні вхідні двері можна поділити на три групи:

 1. Квартирні – захищені від вулиці простором під'їзду, тому можуть бути тоншими та легшими, ніж у приватних будинках.
 2. Для приватного будинку протистоять різним атмосферним явищам, мають хорошу систему захисту, забезпечують високий рівень теплоізоляції.
 3. Тамбурні – розташовуються на сходовому майданчику, захищаючи одразу кілька квартир. Забезпечують додаткову тепло-, звукоізоляцію, перешкоджають проникненню бруду та пилу. Мають просту конструкцію та ригельний замок.

Залежно від використовуваного під час виготовлення матеріалу вхідні двері у Хмельницькому діляться на металеві, пластикові, дерев'яні та скляні.

 

Металеві двері виконують із сталі або алюмінію. Конструкція є листами металу, між якими розміщений утеплювач: поролон, мінеральна вата, пінопропіленові пластини або деревина. Зовнішнє оздоблення може бути різним. Поверхня найчастіше рельєфна, фактурна. Може імітувати інші матеріали.

Пластикові двері виконують із профілю ПВХ, який армується металом. Часто їх встановлюють як другі двері в тамбурі приватного будинку.

Дерев'яні двері виготовляють із масиву чи натурального деревного шпону. Вони екологічні, відрізняються благородним зовнішнім виглядом, безліччю кольорів, відтінків, фактур.

Скляні двері – загартовані, міцні, забезпечують високий рівень безпеки. Їх основа складається з дерев'яного або металевого профілю для надання міцності та захисту від механічних пошкоджень та деформацій. Є повністю скляні конструкції.

Функції вхідних дверей

Основні завдання, які покликані виконувати вхідні двері:

 • захист приміщення від зловмисників;
 • звукоізоляція;
 • збереження тепла;
 • відокремлення внутрішнього простору від зовнішнього світу;
 • естетично привабливий зовнішній вигляд.

Вхідні двері повинні бути міцними, мати надійні замки для захисту. Модель з вічком дозволить спостерігати за тим, що відбувається за межами житла. Хороше ущільнення та правильне встановлення зведуть нанівець протяги, витік тепла та забезпечать захист від зовнішнього шуму. Дизайн зсередини та зовні у певному стилі допоможе створити гармонійний простір.

Основні характеристики вхідних дверей Хмельницький

Дверні полотна для входу в будинок або квартиру характеризуються такими параметрами, як:

 • товщина металевого листа та загальна товщина полотна;
 • тип конструкції;
 • вага;
 • вид та надійність петель;
 • сторона відкриття;
 • ребра жорсткості;
 • ущільнювач та наповнювач;
 • дверна коробка;
 • клас міцності;
 • дизайн.

Також важливо, щоб у двері було вмонтовано вічко. Розглянемо тепер основні класи безпеки вхідних дверей у Хмельницькому.

Класи захищеності дверей

Всім дверним конструкціям надається певний клас безпеки. У сертифікаті він вказаний буквою «М» та відповідним номером: 1, 2, 3, 4. Конструкції 1-го класу можна вибити сильним ударом. Моделі 2 класу витримують потужні удари, але відкриваються за допомогою простого електроінструменту. Вироби 3-го класу не ушкоджуються електроінструментами та є досить надійними. Їх зазвичай ставлять у будинках та квартирах.

Вхідні двері Хмельницький 4-го класу не бояться куль через броньовану металеву конструкцію, успішно протистоять злому. Моделі з 5 по 13 клас призначені для захисту банківських сейфів та спеціальних приміщень.

Як вибрати відповідні вхідні двері

Якісні надійні вхідні двері у Хмельницькому не можуть бути дешевими. Ціна складається з багатьох параметрів: товщини полотна, утеплювача, замків, матеріалів зовнішньої та внутрішньої обробки. Для безпеки та надійності необов'язково брати занадто товсті двері, достатньо товщини 2 мм. Властивості теплоізоляції не слід знижувати, але додаткове утеплення потрібно тільки в холодних районах, де зимові температури дуже низькі. Замки іноземних брендів вирізняються високою вартістю. Можна вибрати альтернативний варіант українських виробників. За якістю та надійністю вони анітрохи не гірші, але значно дешевші.

Що стосується зовнішньої та внутрішньої обробки, то найбільш бюджетними варіантами є МДФ-панелі, полімерне покриття, ламінат. Відтінки підбираються під оздоблення внутрішнього простору та екстер'єру. На вхідні двері ціна може бути різною, але цілком можна знайти розумне співвідношення вартості та якості.

Де купити вхідні двері

Велике значення має і магазин, в якому ви бажаєте купити вхідні двері в Хмельницькому. Салон Ambassadoor пропонує своїм покупцям великий асортимент моделей різних розмірів та дизайнів. Якість цих виробів незмінно висока, а ціни доступні. Кожна одиниця товару доповнюється докладним описом та фото, завдяки чому зручно вибирати відповідні моделі. Магазин працює тільки з перевіреними постачальниками, пропонуючи своїм покупцям сучасні вхідні та міжкімнатні двері для облаштування житлового та робочого простору. Окрім дверних полотен, реалізуються замки та дверна фурнітура.

Вибирайте відповідні двері, оформляйте замовлення на сайті або по телефону, оплачуйте свою покупку зручним способом. Послуги майстра із вимірів, доставка та встановлення здійснюються чітко в обумовлені терміни. Вхідні двері Хмельницький, ціна яких вас приємно здивує, чекають на своїх покупців. Не відкладайте покупку, і вже завтра вони будуть тішити вас красою та практичністю. Замовити двері можна в кілька кліків за допомогою смартфона.