Ручка дверна DND by Martinelli

Сортування:
Новинки Топ продаж
Новинки
Новинки
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Топ продаж
Новинки
Новинки Топ продаж
Новинки
Новинки
Новинки Топ продаж
Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж
Новинки Топ продаж

Купити якісну дверну фурнітуру від італійського бренду Martinelli

Красивий інтер'єр будинку складається не лише з глобальних речей (меблів, покриття підлоги, декоративної штукатурки на стінах тощо), але й з непомітних на перший погляд дрібниць. Ці дрібниці створюють стиль приміщення і забезпечують комфорт гостей та господарів. Якісна дверна фурнітура - показник продуманого відношення власника до власного житла. Погодьтеся, дуже неприємно, коли ручка для дверей погано виконує свої функції, і ви не можете потрапити до приміщення. Або навпаки - коли необхідно усамітнитися, а замок не працює. З фурнітурою від італійської компанії DND by Martinelli у вас ніколи не виникатиме подібних проблем. Зручні та функціональні дверні ручки виробництва цього бренду можна купити на нашому сайті онлайн всього за декілька кліків. Європейська компанія пропонує ексклюзивні аксесуари для дверей і вікон, в яких гармонійно поєднуються якісні матеріали, передові технології виробництва та креативний дизайн.

Італійська якість дверної фурнітури від Martinelli: історія бренду

Компанія DND by Martinelli працює на ринку дверних аксесуарів досить давно. Бренд розпочав свою діяльність понад 50 років назад. Засновником компанії став майстер латунних робіт, ремісник Анджело Мартінеллі. Разом зі своїми братами він організував невелике виробництво в Ноцці, населеному пункті району Валле-Саббах провінції Брешіа, Італія. Перші ручки для дверей були створені сімейним підприємством у далекому 1968 році. Сьогодні виробничі потужності компанії займають площу близько десяти тисяч квадратних метрів. На фабриці використовуються сучасні робототехнічні комплекси, що забезпечують високу точність робіт. Фінішна перевірка фурнітури проходить вручну - таким чином компанія повністю виключає можливість браку і гарантує ексклюзивну якість своєї продукції. Величезний досвід у сфері обробки латуні дозволяє створювати оригінальні вироби за унікальними проектами знаменитих дизайнерів. У формуванні стильних аксесуарів за останні роки брали участь Джуліо Лаччетті, Марко Пізаті, Мауро Рончі, Андреа Морганті, Нікола Новеллетті та інші. Співпраця з такими відомими особистостями дозволяє створювати не просто дверну фурнітуру, а престижний елемент декору. Втім, це абсолютно не впливає на функціональність продукції.

Різні типи дверних ручок від Martinelli

дверная ручка Широкий асортимент фурнітури від DND by Martinelli складається з таких категорій:

  • дверні та віконні ручки на розетці,
  • аксесуари на планці,
  • кноби,
  • кнокери,
  • ручки для розсувних систем,
  • скоби.

Купуючи натискну фурнітуру для дверей, вам доведеться вибирати між двома основними видами ручок: на планці або на розетці.

Ручки на планках бувають:

  • з отвором під євроциліндр (маркуються як PZ) або французький ключ (ВВ);
  • для дверей в санвузол (з так званим WC-поворотником);
  • з язичковою системою закриття (проста планка без будь-яких отворів).

При виборі фурнітури на планці враховується відстань між віссю ручки і замковою щілиною. Замір використовується для майбутнього співставлення із замком. Крім цього, також потрібно звернути увагу на ширину планки.

У нашій країні на сьогоднішній момент придбання ручки для дверей на розетці, мабуть, є найпопулярнішим рішенням. До комплектації таких ручок входять нижні накладки, які, власне, і називаються розетками.

Ручки-скоби - це нерухома фурнітура, яка ніяк не взаємодіє із замком. За допомогою неї можна тільки тягнути або відштовхувати двері. У комплекті з таким аксесуаром встановлюють замок, оснащений незалежною магнітною або роликовою засувкою. Фурнітуру у вигляді скоби купують, як правило, для вхідних або розпашних міжкімнатних дверей.

дверная ручка Кноби - це ручки, оснащені механічною засувкою (санвузловим поворотником, ключем або їх комбінацією). Форма аксесуара може бути різною: куля, квадрат, прямокутник і т.д.

Кнокером називається декоративний дверний молоток, який може успішно замінити стандартний дзвінок. Такий аксесуар вважається вельми статусною річчю, його встановлюють у розкішних приватних будинках, і ретельно вибирають у відповідності до загального стилю будівлі.

В цілому дизайнери компанії розробили понад 200 моделей ручок для дверей. Асортимент представлений 50-ма різними кольоровими рішеннями. Таким чином, купуючи дверні ручки від Martinelli, ви зможете підкреслити дизайн будь-якого приміщення. Широкий вибір варіантів сподобається навіть найвимогливішим покупцям.

Висока якість покриття і точність механізмів

Компанія Martinelli проводить корозійні тести власної продукції за специфікацією 9227 ASTM B117 DIN 50021. Це означає, що всі види покриття проходять випробування сольовим туманом протягом 240, 1000 або 1500 годин. Залежно від результатів тесту надається гарантія на 3, 10 або 20 років відповідно. Такі виняткові результати можливі завдяки передовим технологіям PVD і PVX металевого покриття, а також гальванізації за методом Power Chrome.

Механічна начинка продукції вражає своїми характеристиками. Завдяки запатентованій системі кріплення VIS ручки від Martinelli здатні витримати понад 200 тисяч циклів. Іншими словами, ви можете скористатися механізмом більше ніж 200 тисяч разів, і це далеко не межа. Технічні параметри дозволяють купувати і встановлювати фурнітуру італійського виробника в громадських місцях, де існує ймовірність неправильної експлуатації та високих навантажень. До слова, показник надійності підтверджено сертифікатом UNI EN ISO 1906.

Купити фурнітуру і ручки для вхідних або міжкімнатних дверей виробництва італійської компанії DND by Martinelli можна на сайті салону AmbassaDoor у будь-який зручний для вас час. Ми вже декілька років співпрацюємо безпосередньо з виробником, тому нашим клієнтам не доводиться переплачувати за послуги посередників.